RU

Шмигаль про виїзд українців на заробітки: Заборони немає, повинні бути гарантії

13.05.2020, 13:09
Шмигаль про виїзд українців на заробітки: Заборони немає, повинні бути гарантії - Фото
Денис Шмигаль (скріншот телеканалу Рада)

Уряд України не вводив обмеження на виїзд з України трудових мігрантів. Про це сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Верховній Раді, відповідаючи на питання щодо заяви посольства Великобританії про заборону виїзду українців без окремого дозволу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"З приводу обмеження виїзду - це фейк і брехня. Ніяких обмежень уряд не встановлював", - підкреслив прем'єр.

За його словами, сьогодні ведуться переговори з європейськими урядами про те, що це повинна бути офіційна робота, медичні гарантії, гарантії повернення, гарантії нормальних умов роботи і проживання.

"Ми вперше отримали можливість на рівних вести діалог про захист інтересів наших людей у європейських країнах", - заявив Шмигаль.

Шмигаль зазначив, що уряд намагається лише забезпечити українцям гідні умови роботи в Європі і забезпечити безпеку всередині країни.

"Це не повинен бути двотижневий туризм туди-сюди, імпорт-експорт коронавірусу. Ми не для того два місяці тримали країну закритою і вся Європа тримає країни закритими, щоб кожні два тижні привозити 100 000-200 000 інфікованих і валити економіку", - підкреслив прем'єр-міністр.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

  • Раніше в ЗМІ була опублікована заява посольства Великобританії в Україні про те, що офіційний Київ повідомив партнерам про введення заборони на виїзд своїх громадян без окремого дозволу міністерства закордонних справ. Пізніше посольство відкоригувало текст заяви - про дозволи для українців на виїзд із країни в заяві тепер не згадується. У відповідь на це МЗС України спростувало наявність загальних обмежень на виїзд громадян України за кордон.

Читайте російською: Шмыгаль о выезде украинцев на заработки: Запрета нет, должны быть гарантии

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини