RU

Шмигаль оголосив про створення фондового ринку в Україні

25.09.2020, 13:34
Шмигаль оголосив про створення фондового ринку в Україні - Фото
Фото: depositphotos.com

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про розпочаті консультації з фахівцями про створення фондового ринку в Україні. Про це він заявив під час зустрічі з Американською торговельною палатою (ACC), передає пресслужба Кабміну.

Шмигаль зазначив, що вже почалися консультації з фахівцями про створення фондового ринку в Україні і висловив сподівання, що представники АСС приєднаються до цього процесу.

"Переконаний, із залученням міжнародних експертів ми розвинемо цю тему і за рік вийдемо на створення фондового ринку", сказав Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр також подякував усім компаніям, які продовжують працювати та інвестувати в Україну.

Зараз в Україні існує Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), яка є державною установою, що здійснює нагляд за учасниками українського ринку капіталу, забезпечує конкурентоспроможність і розвиток ринків капіталу, а також захист інтересів інвесторів, запобігає зловживанням і правопорушенням.
  • В кінці червня Верховна Рада прийняла закон №2284 про деривативи та фінансові ринки. Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв назвав документ "фінансовим безвізом", завдяки якому можна створити український ринок капіталу за європейським зразком.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини