RU

Шлапак вважає, що кредит МВФ виконав свою психологічну роль

18.11.2008, 16:46

Кредит Міжнародного валютного фонду (МВФ) виконав свою психологічну роль. Про це заявив перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, чи допоміг кредит МВФ Україні, О.Шлапак зазначив: "На мою думку, основну роль психологічну кредит відіграв". За словами О.Шлапака, насамперед, кошти МВФ направлені на підтримку платіжного балансу, але в цій ситуації МВФ демонструє "чудеса гнучкості" і не встановлює дуже жорстких меж для використання цих коштів.

Так, за словами О.Шлапака, МВФ дозволив використати частину кредиту для капіталізації українських банків. Зараз, як зазначив перший замглави Секретаріату, йде робота фахівців НБУ і Міністерства фінансів щодо того, як використати кошти МВФ для капіталізації українських банків, а саме - визначається, які це будуть банки, в яких випадках буде застосовуватися капіталізація і на яких умовах буде проходити цей процес.

Нагадаємо, 6 листопада Рада директорів МВФ схвалила надання Україні кредиту за програмою "stand-by" на суму $16,4 млрд. строком 2 роки.

Досьє на Олександра Шлапака >>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини