RU

Шлапак впевнений, що Одеський припортовий завод продадуть у 2009 році

18.11.2008, 16:25

Перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак переконаний, що в 2009 році Україна зможе успішно та ефективно продати Одеський припортовий завод. Про це він заявив на брифінгу у вівторок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Шлапак уточнив, що падіння світових фондових ринків не повинно лякати, коли йдеться про українську приватизацію. "Справді, ринки на сьогоднішній день впали. Ми просто повернулися до реальної вартості тих об'єктів, ціну на які малювали досить тривалий час. Переконаний, що від цього вартість ОПЗ ні в якому разі не впаде, оскільки його продукція надзвичайно актуальна і экспортно витребувана, контракти у нього є за цілий рік уперед", - сказав він.

За словами О.Шлапака, великі побоювання щодо приватизації ОПЗ завжди викликали зростання цін на газ, однак, враховуючи тенденцію зниження цін на газ і прогнози подальшого падіння в 2009 році, продаж ОПЗ має бути цікавим проектом для інвесторів. Головне - провести цей продаж відповідно до правил. "Я переконаний, що вони (інвестори - ред.) прийдуть на наше таке запрошення. Тому я вірю в те, що в 2009 році ми зможемо успішно і ефективно продати ОПЗ", - підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Президент України Віктор Ющенко скасував свій Указ про зупинку дії розпорядження Кабінету Міністрів "Про затвердження умов проведення конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" № 261-р від 11 лютого 2008 року. Про це йдеться у відповідному Указі глави держави № 1049/2008 від 18 листопада 2008 року.

Досьє на Олександра Шлапака >>>

Довідка про ВАТ "Одеський припортовий завод" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини