Школярка отримала 500 тисяч. Її гаджет рятує життя

26.09.2019, 10:14
Школярка отримала 500 тисяч. Її гаджет рятує життя - Фото
Фото: скріншот з відео i4ua/YouTube

Українська школярка Анастасія Кононенко отримала державний грант в 500 000 гривень на розвиток свого винаходу, повідомляє в прес-релізі Мала академія наук України.

Школярка вигадала пристрій, який рятує життя в замкненому просторі. Наприклад, автоматично вимикає клімат-контроль всередині закритого автомобіля. Це, в свою чергу, може врятувати життя дітей і тварин, які опинилися всередині нього.

Система працює на основі трьох датчиків - температури, звуку і руху. Вони фіксують відповідні параметри і посилають повідомлення на телефон, що в приміщенні залишилася жива істота.

"Датчик температури може при необхідності самостійно регулювати температуру: або робити її більш теплою або холоднішою. ​​Пристрій можна використовувати в будь-яких замкнених просторах: це може бути і машина, і бокси в лікарнях", - розповіла Кононенко.

Повідомляється, що Анастасія отримає грант не готівкою, а послугами. Вона витратить його на розробку бізнес-моделі, підготовку презентаційних матеріалів, лабораторне тестування винаходи, підготовку патенту та консалтингові послуги.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации