RU

Шахти Ахметова в Краснодоні почали страйк

23.04.2014, 11:45
Шахти Ахметова в Краснодоні почали страйк - Фото
ce4233bbbf2be1ebc3366a4f3ad67a19.jpg

У Луганській області на шести шахтах ПАТ Краснодонвугілля (входить до групи Метінвест бізнесмена Ріната Ахметова) 22 квітня почався страйк шахтарів.

"У місті Краснодон відбувалося захоплення будівлі ПАТ Краснодонвугілля корпорації Метінвест. Біля будівлі перебували від 500 до 1000 чоловік. Спочатку вони зібралися через звільнення 30 осіб, які брали участь у мітингах у Луганську", - повідомляли очевидці
.

Сьогодні, 23 квітня, на площі перед об'єднанням Краснодонвугілля зібралося близько 2000 осіб шахтарів. "Вони не пішли в шахту сьогодні. 30 хвилин тому зламали вхідні двері, і група людей увійшла всередину. Вимагають до себе керівників", - повідомив очевидець сайту 112.ua.

У прес-службі Метінвесту кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ поки не змогли прокоментувати ситуацію. "Ми з'ясовуємо, що відбувається", - вказали в прес-службі. Станом на зараз телефони ПАТ Краснодонвугілля не відповідають.


У прокуратурі Луганської області підтвердили, що 22 квітня біля будівлі ПАТ Краснодонвугілля розпочався мітинг шахтарів, які вимагали від керівництва підприємства підвищення заробітної плати і поліпшення умов праці .

За даними прокуратури, у мітингу, який в даний час продовжується, беруть участь близько 250 шахтарів. Робочий процес на шахтах Краснодонвугілля не зупинявся.

Прокуратурою Краснодона із залученням фахівців контролюючих органів вже розпочато перевірку додержання вимог законодавства з питань оплати праці шахтарів та інших соціально-економічних питань.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини