RU

СЕТАМ продав найдорожчий лот арештованого майна – фото

05.05.2021, 13:55
СЕТАМ продав найдорожчий лот арештованого майна – фото - Фото
Будівля готелю Військово-Микільського монастиря. (Фото: СЕТАМ/Facebook)

Держпідприємство СЕТАМ на електронному майданчику OpenMarket продало найдорожчий лот арештованого майна – будівлю готелю Військово-Микільського монастиря в Києві. Про це повідомляє пресслужба СЕТАМ на своїй Facebook сторінці. 

Ціна продажу – 307,3 млн грн, що на 65 млн грн вище стартової пропозиції, йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

В аукціоні брали участь три компанії. Гарантійний внесок склав 12 млн грн.

Переможцем аукціону стала компанія Перфом Стандарт. За даними держреєстру юросіб, компанія заснована в лютому 2020 року, зареєстрована в Києві, її статутний капітал – 15 000 грн, бенефіціарним власником значиться Інна Прилепко.

Будівля готелю Військово-Микільського монастиря, площею 6 700 кв.м., є пам'яткою архітектури і містобудування місцевого рівня.

До 2015 року будівля належала Дельта Банку. Після банкрутства банку на будівлю було накладено арешт, і вона перейшла в іпотеку Національного банку України як забезпечення виконання Дельта Банком своїх зобов'язань за отриманим кредитом рефінансування.

У переможця аукціону є 10 днів, щоб внести кошти за куплений лот.

За словами генерального директора СЕТАМ Олександра Мамро, через високу ціну лота і також кінцевого бенеціара-боржника, існує ймовірність зриву аукціону. В такому випадку, переможцю аукціону не буде повернений гарантійний внесок, а лот перейде до учасника, який запропонував другу за розміром суму.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини