RU

Сервери Lenovo – надійне серце будь-якого бізнесу p

03.03.2017, 12:39
Сервери Lenovo – надійне серце будь-якого бізнесу - Фото
f57b6d40e63195ffe99422b23a6ae2cf.JPG

На правах реклами

У сучасному світі найцінніший ресурс – інформація. Вона еквівалент енергії, грошей, ресурсів. Будь-яка людина, компанія, бізнес використовують інформацію у роботі і успіх у бізнесі все більше залежить від здатності вчасно отримати доступ до потрібної інформації, швидкості її обробки, а ще – від захисту та безпечності роботи з комерційними даними. При рості будь-якої компанії з часом накопичується обсяг питань щодо роботи з інформацією. Як зберігати спільні документи? Що робити зі старими документами? Як бути, якщо вимкнений комп'ютер секретаря, на якому знаходяться всі бланки? Де лежить остання версія документа? Як знайти адреси і телефони співробітників і контакти клієнтів? Як дізнатися, хто із співробітників скачав зайві 10 гігабайт трафіку? Як обмежити співробітникам доступ до розважальних сайтів? Як відновити випадково стерту бухгалтерську базу? Як заборонити співробітникам встановлювати сторонні програми? Як відновити комп'ютер, на якому були важливі дані? Відповідь на всі ці питання одна – сервер.

Рано чи пізно (а краще – рано) перед будь-якою компанією постає необхідність встановити сервер для оптимізації робочого процесу. Але який, за який бюджет, для яких потреб? Відповіді на ці питання залежать від специфіки роботи компанії, масштабів діяльності, кількості співробітників тощо. Ще треба враховувати, що з часом потреби компанії можуть вирости чи змінитися, і бажано передбачити легке та економічно вигідне масштабування і вибрати постачальника серверів з широкою лінійкою та сервісною підтримкою. І звісно, як при будь-якій покупці, можна поцікавитися відгуками користувачів. На щастя, для таких глобальних питань, як вибір сервера, професійні дослідники збирають відгуки корпоративних користувачів з усього світу. І що цікаво - вже другий рік поспіль за рівнем споживацького задоволення серед корпоративних клієнтів посідають сервери Lenovo на базі x86.[1]

Сервери Lenovo – надійне серце будь-якого бізнесу

Широкому загалу Lenovo більше відома як постачальник персональних компьютерів №1 у світі.[2] Але спеціалісти вже давно знають про широкий вибір серверів Lenovo, які дадуть можливість розвивати бізнес з будь-якими потребами. Сервери Lenovo відповідають головним критеріям вибору IT-систем для бізнесу – надійність, продуктивність, низькі витрати, просте управління, можливості для масштабування.

Надійність, оцінена користувачами

Корпоративним користувачам потрібні надійні, продуктивні сервери, що супроводжуються сервісом з боку постачальника, та можуть впевнено витримувати робоче навантаження компанії. Дослідження виявило, що від постачальника очікується доскональність у таких сферах, як процес продаж, якість продукту, послуги та підтримка – і за всіма 22 параметрами дослідження Lenovo випереджає конкурентів!

Найбільше значення для користувачів серверів мають такі параметри, як початкова якість обладнання, надійність під час роботи та продуктивність. Інвестиції Lenovo у портфоліо серверів дозволяють компанії задовольняти та перевищувати очікування користувачів, на практиці реалізуючи відданість Lenovo інноваціям. Глобалізація бізнесу вимагає від серверів постійної надійної роботи, і тому користувачі віддають перевагу постачальникам якісного надійного обладнання, здатним забезпечити також підтримку, необхідну для мінімізації перерв у роботі та бізнес-операцій. Аналітики компанії TBR вважають, що Lenovo вирізняється не тільки якісним надійним серверним обладнанням, а сервісом, підтримкою та ставленням керівництва. Більш детально з результатами дослідження можна ознайомитись тут.

Сервери Lenovo – надійне серце будь-якого бізнесу

Безпека, визнана професіоналами

Успішна робота бізнеса залежить не тільки від надійсності серверів, а й від їх безпеки. За даними дослідницької компанії IDC, сервери Lenovo виділяються за цим параметром на ринку. Підрозділ компанії Data Center Group (DCG), що виробляє сервери та інші складні системи, оснований в результаті придбання компанією виробництва серверів IBM System x, пройшов ретельний аудит уряду США та незалежних аудиторів, що дозволяє засвідчити, що Lenovo має найбільш безпечний ланцюжок постачання у серверній галузі.[3]

Портфоліо серверів Lenovo

Портфоліо серверів Lenovo може задовільнити потреби будь-якого бізнесу – від малого до глобального.

Блейд-сервери Flex – широкий вибір блейд-серверів, опцій зберігання і мережевих компонентів представляє нове покоління технологій - з більш високою продуктивністю і пропускною спроможністю і набагато більшими можливостями консолідації та віртуалізації, ніж у попередників.

Стієчні сервери – System X та ThinkServer для встановлення в стійку, лідери своєї галузі за показниками надійності, енергоефективності та продуктивності. Створені для запуску критично важливих додатків.

Сервери у корпусі форм-фактору Tower - ідеальне рішення для основ інфраструктури, що дає максимум продуктивності при мінімумі витрат. ThinkServer у форматі Tower якнайкраще підходять для організації невеликих баз даних, базової віртуалізації та додатків для роздрібних точок продажу, а сервери System X у корпусі Tower - для малих підприємств, віддалених офісів, розподілених середовищ, франшиз та зростаючих компаній.

Критично важливі системи Х6 – дозволяють працювати з великими обсягами даних та аналітикою, розгортати критично важливі додатки та підтримують розгортання хмарних обчислювальних технологій при низьких експлуатаційних витратах. Оснащені процесорами Intel® Xeon® E7 v4, сервери X6 забезпечують революційні рівні продуктивності процесора і сховища даних, ємності пам'яті та відмовостійкості. Доступні формати – блейд-системи та сервери для встановлення в стійку.

Високощільні системи NeXtScale System, iDataPlex та кластери - оптимізовані для високопродуктивних обчислень. Потужні платформи для ресурсномістких робочих навантажень, включно з технічними обчисленнями, grid-архітектурами, аналітикою, хмарними технологіями та багато іншого.[1] За даними дослідницької компанії Technology Business Research, Inc., за підсумками 2016 р.

[3] http://www.lenovo.com/images/products/system-x/pdfs/white-papers/security_through_it_supplier_life_cycle_wp.pdf

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини