RU

Семенюк-Самсоненко просить суд зупинити приватизацію ОПЗ

03.09.2009, 13:19

Екс-глава Фонду держмайна України, член СПУ Валентина Семенюк-Самсоненко як народний депутат 2,3,4 скликань 31 серпня 2009 подала в Окружний адміністративний суд м. Києва позов з вимогою зупинити приватизацію ТОВ "Одеський припортовий завод" як незаконну. Відповідачами за позовом виступають Кабінет Міністрів України і Фонд державного майна. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

В.Семенюк-Самсоненко в своєму позові відзначає: чинний Указ Президента України від 6 березня 2008 року № 200, яким введено в дію Рішення РНБО від 15 лютого 2008 року, де чітко сказано: "не допускати затвердження Державної програми приватизації підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави". За її словами, ОПЗ - це стратегічне підприємство, яке до того ж є монополістом на ринку.

В.Семенюк-Самсоненко просить суд зупинити дію всіх нормативних актів, в яких оголошено продаж акцій ТОВ "Одеський припортовий завод", і до рішення справи, по суті, заборонити Фонду держмайна здійснювати будь-які дії із підготовки і проведення конкурсу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини