RU

Секретаріат розкритикував новий порядок узгодження цін

07.08.2008, 16:01

Перший заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак вважає затверджений Кабміном порядок декларування зміни цін на продовольчі товари таким, що суперечить ринковій економіці. Про це він заявив на брифінгу у четвер.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Шлапак наголосив, що відповідну постанову уряд прийняв учора на своєму засіданні. Як зазначив перший заступник голови Секретаріату, підприємці, що підвищують ціни на 1% і вище, раніше подавали свої розрахунки до обласних інспекції з цін. Сьогодні ж порядок узгодження став набагато складнішим.

За словами представника Секретаріату, відтепер підприємець, який має намір підвищити ціни на 1% і вище, зобов'язаний подати обширний пакет документів до цінової інспекції, далі ці документи має вивчити обласна державна адміністрація, і вже після цього можна буде підвищувати ціну на певний товар.

У Секретаріаті вважають, що такий підхід суперечить законодавству і ринковій економіці. О. Шлапак побоюється, що це може призвести до чергового зростання цін, оскільки, на його думку, переважна більшість великих супермаркетів відмовиться від таких партнерів.

За словами О. Шлапака, у супермаркетах щодня реалізується близько 4-5 тис. найменувань товарів, тому у разі підняття цін на них вони зобов'язані будуть постійно звертатися до вищезгаданих інстанцій.

Досьє на Олександра Шлапака >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини