Секретаріат розкритикував новий порядок узгодження цін

07.08.2008, 16:01

Перший заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак вважає затверджений Кабміном порядок декларування зміни цін на продовольчі товари таким, що суперечить ринковій економіці. Про це він заявив

Перший заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак вважає затверджений Кабміном порядок декларування зміни цін на продовольчі товари таким, що суперечить ринковій економіці. Про це він заявив на брифінгу у четвер.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Шлапак наголосив, що відповідну постанову уряд прийняв учора на своєму засіданні. Як зазначив перший заступник голови Секретаріату, підприємці, що підвищують ціни на 1% і вище, раніше подавали свої розрахунки до обласних інспекції з цін. Сьогодні ж порядок узгодження став набагато складнішим.

За словами представника Секретаріату, відтепер підприємець, який має намір підвищити ціни на 1% і вище, зобов'язаний подати обширний пакет документів до цінової інспекції, далі ці документи має вивчити обласна державна адміністрація, і вже після цього можна буде підвищувати ціну на певний товар.

У Секретаріаті вважають, що такий підхід суперечить законодавству і ринковій економіці. О. Шлапак побоюється, що це може призвести до чергового зростання цін, оскільки, на його думку, переважна більшість великих супермаркетів відмовиться від таких партнерів.

За словами О. Шлапака, у супермаркетах щодня реалізується близько 4-5 тис. найменувань товарів, тому у разі підняття цін на них вони зобов'язані будуть постійно звертатися до вищезгаданих інстанцій.

Досьє на Олександра Шлапака >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Популярне