RU

Ще один учасник конкурсу заперечує передачу УМХ компанії Коломойського

16.09.2020, 18:28
Ще один учасник конкурсу заперечує передачу УМХ компанії Коломойського - Фото
Фото: umh.ua

ТОВ "Комунікаційний хаб "Економіка" оскаржила в суді результати конкурсу з управління активами "Українського Медіа Холдингу". Відповідну позовну заяву зареєстровано в канцелярії суду 16 вересня.

У компанії заявляють, що не згодні ні з результатами конкурсу, ні з доводами тендерного комітету Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), викладеними в протоколі засідання від 10 вересня 2010 року.

ТОВ "Комунікаційний хаб "Економіка" працює під брендом Ekonomika+. Володіє низкою ЗМІ (delo.ua, MMR, ТОП-100, WO.MO) і event-проектів.

  • 20 липня АРМА оголосила повторний конкурс на управління активами УМХ. В кінці серпня АРМА завершила прийом документів для проведення повторного конкурсу. Документи на участь у конкурсі надійшли від шести компаній: ТОВ "Видавничий Дім Масаві", ТОВ "Комунікаційний Хаб "Економіка", ТОВ "Сегодня Мультимедиа", ТОВ "Об'єднана Медіа Група", ТОВ "Видавництво Український Медіа Дім", ТОВ "1+1 Інтернет".
  • 11 вересня АРМА визначило ТОВ "1+1 Інтернет" переможцем конкурсу з управління активами Українського Медіа Холдингу (УМХ).
  • Компанія Медіа Групи Україна Ріната Ахметова звернеться до суду для оскарження дій АРМА з метою скасування результатів конкурсу.

    УМХ – українська медіакомпанія, що займається виробництвом контенту для всіх видів медіа, таких як: преса, радіо, інтернет, телебачення. Належала бізнесмену з оточення сім'ї Януковича Сергію Курченку.

    ТОВ "1 + 1 Інтернет" входить до бізнес-імперії  Ігоря Коломойського.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини