RU

СБУ обшукує Агентство з управління корупційними активами: фото

01.04.2021, 16:27
СБУ обшукує Агентство з управління корупційними активами: фото - Фото
Ілюстративне фото: СБУ

Служба безпеки України проводить обшуки в центральному офісі Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Про це повідомляє пресслужба Нацагентства.

Обшуки також проходять за місцем проживання кількох працівників АРМА.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Керівництво та працівники АРМА повністю сприяють представникам силових відомств, зокрема надають всі запитувані документи і необхідну слідству інформацію", — сказано в повідомленні.

Адвокат Масі Наєм на своїй сторінці в Facebook повідомив, що обшуки проводить СБУ спільно з ДБР.

"Обшуки проходять вдома у т.в.о. голови АРМА Віталія Сигидина, заступника голови АРМА Володимира Павленка, начальника управління менеджменту активів агентства Вахтанга Бочорішвілі і у афериста Ігоря Короля", — написав Наєм.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) — центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію державної політики в сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт в кримінальному провадженні та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано в кримінальному провадженні. Всього протягом 2020 року агентство передало в управління активи із загальною оціночною вартістю майже 2 млрд грн, перерахувало до державного бюджету 15,7 млн ​​грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини