RU

СБ чекає від Тимошенко підвищення тарифів на послуги ЖКГ

28.09.2009, 15:34

Світовий Банк (СБ) готовий розширювати співпрацю з Україною в енергетичній сфері за умови впровадження реформ у сфері житлово-комунального господарства (ЖКГ). Про це заявив віце-президент СБ в регіоні Європи і Центральної Азії Філіп Ле Уору під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Як повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів, Ф. Ле Уору відзначив, що Україна має великі можливості з реалізації програм енергозбереження. "Україна може зекономити багато грошей шляхом поліпшення систем енергозбереження і підвищення тарифів. Тому що населення має бачити, що цей ресурс чогось вартий", - сказав він.

Ф.Ле Уору також повідомив, що СБ розглядає питання надання великих інвестицій для розвитку газової інфраструктури, але цей розвиток має збігатися і з впровадженням реформ в Україні. "Для того, щоб ці інвестиції були стабільними, вони повинні супроводжуватися реформами. І я хочу підтвердити, що з вашою допомогою ми готові рухатися по цьому проекту, якнайшвидше ", - сказав він.

"Банк співпрацює з Україною в галузі енергетики більше за 10 років, і в нас є високий рівень довіри, який потрібен для цього, тому ми будемо продовжувати розширювати наші проекти", - сказав Ф.Ле Уору.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини