RU

Сайтам погрожують поганим трафіком: це позбавить Google-реклами

18.02.2020, 18:24
Сайтам  погрожують поганим трафіком: це позбавить Google-реклами - Фото
Фото: depositphotos.com

Кіберзловмисники розробили новий спосіб шантажу веб-сайтів. Якщо веб-ресурс їм не заплатить, вони загрожують направити поганий трафік, що може привести до відмови у доступі до реклами Google Adsense - одного з основних джерел заробітку для сайтів, пише Krebsonsecurity.

Вимагачі загрожують направити на сайти ботів, які будуть швидко йти з сайту, збільшуючи відсоток відмов до 100% - це одна з важливих метрик для веб-сайту. Також боти будуть натискати на всю рекламу, що знаходиться на сайті. Такі дії приведуть до спрацьовування автоматичної системи захисту від шахрайства Google anti-fraud.

Власники веб-порталів ризикують блокуванням в AdSense на час близько місяця, але при повторенні ситуації блокування може стати постійним. За обіцянку не шкодити рекламним доходами сайту за програмою Google AdSense зловмисники вимагають оплати в криптовалюті в еквіваленті $5 000.

Представники Google в коментарі KrebsOnSecurity повідомили, що подібний саботаж реальний, однак на практиці він спостерігається дуже нечасто. Компанія також запровадила деякі механізми захисту від подібного. Також на сторінці видавців AdSense доступна форма, за якою вони можуть зв'язатися з Google і повідомити, що вони стали жертвою саботажу.

  • У січні популярні автори розкрили свої заробітки на YouTube. Вбудована в YouTube рекламна система Adsense дозволяє авторам відео заробляти на своєму контенті. Прибуток істотно відрізняється для відео зі 100 000, 1 млн і 150 млн переглядів.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини