RU

Саяно-Шушенська ГЕС готова до роботи

13.11.2009, 10:02

Пошкоджену інфраструктуру Саяно-Шушенської ГЕС відновлено. Про це заявив головний інженер станції.

Як повідомляє прес-служба уряду республіки Хакасія, на сьогодні на ГЕС налагоджено зв'язок, каналізацію, обігрів і електропостачання підприємства. Ремонтні роботи в машинній залі та інших потерпілих приміщеннях ведуться відповідно до затвердженого графіка. Стан тіла дамби і стан водобійного колодязя контролюється щодня комплексом датчиків і побоювань у фахівців не викликає.

"Серед першочергових завдань для відновних бригад станції - запустити на холостий хід вцілілий 6-й гідроагрегат. Це дасть гарантоване надходження води, необхідної для роботи водозаборів, розташованих по Єнісею. Інший не менш важливий захід - запобігання обмерзанню споруд станції. Технічне розв'язання цієї проблеми вже є, роботи будуть вестися постійно, протягом всієї зими", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, аварія на Саяно-Шушенській ГЕС сталася вранці 17 серпня. У результаті загинули 75 людей. З десяти гідроагрегатів, що працювали на станції три - другий, сьомий і дев'ятий - зруйновано, серйозні пошкодження отримали перший, третій, четвертий і десятий гідроагрегати, п'ятий і восьмий гідроагрегат зазнали незначних пошкоджень, шостий агрегат знаходиться у задовільному стані.

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС: добірка новин>>>

Саяно-Шушенська ГЕС: аналогів в Росії і світі немає. Довідка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини