Санкції США. "Роснефть" припиняє діяльність у Венесуелі

30.03.2020, 10:55
Санкції США.
Фото: прес-служба Роснефти

Компанія "Роснефть" 28 березня оголосила про припинення діяльності в Венесуелі і продаж активів у цій країні. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Роснефть уклала угоду з компанією, яка на 100% належить уряду Російської Федерації, про продаж часток і припинення своєї участі у всіх проектах у Венесуелі, включаючи частки у видобувних підприємствах Petromonagas, Petroperija, Boqueron, Petromiranda і Petrovictoria, у нафтосервісних підприємствах і торгових операціях" , - йдеться в повідомленні.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Відзначається, що всі активи і торгові операції компанії "Роснефть" у Венесуелі і/або пов'язані з цією країною будуть продані, закриті або ліквідовані.

В результаті виконання угоди і реалізації активів "Роснефть" отримає на баланс одного зі своїх 100%-х дочірніх товариств пакет власних акцій у розмірі 9,6%.

Роснефть - глобальна енергетична компанія з основними активами в Росії. Займається пошуком і розвідкою родовищ вуглеводнів; видобутком, переробкою і реалізацією нафти, газу та продуктів їхньої переробки в РФ і за кордоном. За даними компанії, їй належить 6% світового видобутку нафти і 41% видобутку в РФ. "Роснефть" працює в 25 країнах світу. Доведені запаси вуглеводнів компанії на 31 грудня 2018 року за класифікацією SEC склали 41 431 млн бар. н. е. (5 597 млн ​​т н. е.).

Читайте російською: Санкции США. Роснефть прекращает деятельность в Венесуэле

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю