Саламатін зібрався навести порядок з майном Міноборони

Саламатін зібрався навести порядок з майном Міноборони - Фото
Дмитро Саламатін
06.03.2012, 13:54

Виручені від реалізації майна Міноборони кошти планується направити на вирішення соціальних проблем військовослужбовців

Міністр оборони України Дмитро Саламатін готовий навести порядок щодо майна, що належить оборонному відомству. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"У питанні з землями і об'єктами оборонного відомства давно пора навести порядок. І ми його наведемо", - заявив Саламатін при постановці завдань керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

"Сьогодні ми зобов'язані не тільки провести інвентаризацію всього, що у нас знаходиться в розпорядженні, а й перевірити, як це використовується посадовими особами на місцях, - підкреслив міністр оборони. За його словами, це стосується земель полігонів, звільнених військових містечок, які до сих пір не передані в комунальну власність та охороняються військовослужбовцями, інших об'єктів. "Будь-які зловживання в цьому питанні повинні бути припинені. І тут покладаюся на контролюючі органи військового відомства", - зазначив Саламатін.

Також міністр оборони відзначив: все, що знаходиться в розпорядженні міністерства, і вже ніколи не буде використовуватися, повинно бути реалізовано через тендерні процедури, прозоро й під контролем громадськості. "Всі отримані від цього кошти, як я вже заявляв, будуть спрямовані на вирішення соціальних проблем військовослужбовців та членів їх сімей", - зазначив Саламатін.