RU

Саламатін зібрався навести порядок з майном Міноборони

06.03.2012, 13:54
Саламатін зібрався навести порядок з майном Міноборони - Фото
Дмитро Саламатін
Міністр оборони України Дмитро Саламатін готовий навести порядок щодо майна, що належить оборонному відомству. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"У питанні з землями і об'єктами оборонного відомства давно пора навести порядок. І ми його наведемо", - заявив Саламатін при постановці завдань керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

"Сьогодні ми зобов'язані не тільки провести інвентаризацію всього, що у нас знаходиться в розпорядженні, а й перевірити, як це використовується посадовими особами на місцях, - підкреслив міністр оборони. За його словами, це стосується земель полігонів, звільнених військових містечок, які до сих пір не передані в комунальну власність та охороняються військовослужбовцями, інших об'єктів. "Будь-які зловживання в цьому питанні повинні бути припинені. І тут покладаюся на контролюючі органи військового відомства", - зазначив Саламатін.

Також міністр оборони відзначив: все, що знаходиться в розпорядженні міністерства, і вже ніколи не буде використовуватися, повинно бути реалізовано через тендерні процедури, прозоро й під контролем громадськості. "Всі отримані від цього кошти, як я вже заявляв, будуть спрямовані на вирішення соціальних проблем військовослужбовців та членів їх сімей", - зазначив Саламатін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини