RU

ЄС відклав виділення Греції фінансової допомоги

16.02.2010, 10:10

Країни зони євро відклали виділення Греції фінансової допомоги для подолання бюджетного дефіциту. Вони вимагають від Афін підготувати до 16 березня план додаткових заходів з бюджетної економії. Такі підсумки засідання Єврогрупи, що відбулося в понеділок.

За інформацією ПРАЙМ-ТАРС, за підсумками зустрічі міністрів фінансів 16 країн зони, голова Єврогрупи, прем'єр Люксембурга Жан-Клод Юнкер, повідомив, що зона євро "готова допомагати Греції, однак хоче побачити зусилля (з подолання бюджетного дефіциту)".

Серед можливих кроків зі скорочення дефіциту і нарощування надходжень до бюджету Афінам рекомендовано ввести новий податок на об'єкти розкоші і дорогі автомашини. На розроблення плану додаткових заходів бюджетної економії Греція отримала місяць.

Стратегічнае завдання Афін надзвичайно складне: Греція повинна скоротити дефіцит бюджету з 12,7% ВВП до 8,7%. Однак навіть цей рівень буде набагато вищим за гранично допустимий бюджетний дефіцит у 3%, який встановлений для країн зони євро Пактом стабільності і зростання.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини