RU

S&P планує переглянути рейтинги України у бік зниження

16.02.2009, 09:58

S&P планує переглянути рейтинги України у бік зниження
Міжнародне рейтингове агентство "Standard & Poor's" помістило сьогодні низку рейтингів України до списку "CreditWatch" з "негативним" прогнозом. Про це йдеться у повідомленні "Standard & Poor's".

До списку на пониження потрапили довгострокові суверенні рейтинги України - рейтинг за зобов'язаннями в іноземній валюті на рівні "B" і рейтинг за зобов'язаннями у національній валюті на рівні "B+". S&P зазначає, що рішення щодо пониження рейтингів пов'язане із збільшеними ризиками щодо реалізації кредитної угоди України з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Крім того, в агентстві не виключають, що рейтинги можуть бути знижені більш, ніж на одну ступінь. Додатковим негативним чинником можуть стати економічний спад в країні і внутрішньополітична напруга, пов'язана із наближенням президентських виборів. Це може перешкодити Україні виконати свої політичні зобов'язання. S&P також нагадує про нестачу коштів у державному і приватному секторах.

Нагадаємо, раніше Міжнародне рейтингове агентство "Fitch Ratings" знизило довгострокові кредитні рейтинги дефолту емітента України у місцевій та іноземній валюті до рівня "В" з "B+". Прогноз за обома рейтингами "негативний".

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини