RU

ЄС чекає від Януковича вето на закон про держзакупівлі

12.03.2010, 14:30

Європейський Союз чекає, що Президент України Віктор Янукович накладе вето на Закон "Про здійснення державних закупівель". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у представництві ЄС в Україні.

"Після ретельного вивчення, експерти ЄС дійшли висновку, що цей закон, прийнятий Верховною Радою 11 лютого 2010 року, неповністю відповідає європейським стандартам. Ці зауваження були спрямовані у спільному листі з Всесвітнім банком до Адміністрації Президента України", - йдеться у повідомленні.

Основними моментами, які, на думку експертів, не відповідають європейським стандартам, є: прийнята процедура оскарження не відповідає вимогам ЄС щодо прозорості і безсторонності і тому створює можливості для корупції; надмірна складність процедур закупівель і той факт, що дія закону не поширюється на значну кількість товарів, робіт і послуг, ставлять під сумнів можливість створення прозорих і конкурентних умов у секторі державних закупівель.

Представництво ЄС в Україні нагадує, що 26 січня 2010 року Україна і ЄС затвердили загальний перелік пріоритетів у співпраці на 2010 рік, де зазаначені конкретні зобов'язання України надалі працювати з метою гармонізації законодавства у сфері держзакупівель.

Нагадаємо, вчора в ефірі 5 каналу заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман повідомила, що глава держави не підписав закон про держзакупівлі.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини