ЄС чекає від Януковича вето на закон про держзакупівлі

12.03.2010, 14:30

Європейський Союз чекає, що Президент України Віктор Янукович накладе вето на Закон "Про здійснення державних закупівель". Про

Європейський Союз чекає, що Президент України Віктор Янукович накладе вето на Закон "Про здійснення державних закупівель". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у представництві ЄС в Україні.

"Після ретельного вивчення, експерти ЄС дійшли висновку, що цей закон, прийнятий Верховною Радою 11 лютого 2010 року, неповністю відповідає європейським стандартам. Ці зауваження були спрямовані у спільному листі з Всесвітнім банком до Адміністрації Президента України", - йдеться у повідомленні.

Основними моментами, які, на думку експертів, не відповідають європейським стандартам, є: прийнята процедура оскарження не відповідає вимогам ЄС щодо прозорості і безсторонності і тому створює можливості для корупції; надмірна складність процедур закупівель і той факт, що дія закону не поширюється на значну кількість товарів, робіт і послуг, ставлять під сумнів можливість створення прозорих і конкурентних умов у секторі державних закупівель.

Представництво ЄС в Україні нагадує, що 26 січня 2010 року Україна і ЄС затвердили загальний перелік пріоритетів у співпраці на 2010 рік, де зазаначені конкретні зобов'язання України надалі працювати з метою гармонізації законодавства у сфері держзакупівель.

Нагадаємо, вчора в ефірі 5 каналу заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман повідомила, що глава держави не підписав закон про держзакупівлі.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II