RU

Рябошапка заявив про нових фігурантів у справі ПриватБанку

28.10.2019, 15:24
Рябошапка заявив про нових фігурантів у справі ПриватБанку - Фото
Руслан Рябошапка (Фото: Сергій Долженко/ЕРА)

У Генеральній прокуратурі (ГПУ) не виключають, що до справи про виведення коштів із ПриватБанку його колишніми власниками Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим можуть бути причетні колишні високопоставлені чиновники. Про це генеральний прокурор Руслан Рябошапка розповів в інтерв'ю виданню Апостроф.

"Треба розуміти, що по ПриватБанку величезний обсяг матеріалів. Це все треба аналізувати. Плюс це складна сама по собі справа. Вона не настільки проста, як може виглядати на перший погляд. До неї можуть бути залучені не тільки колишні бенефіціари, а й колишні високопоставлені чиновники. Тому результат може бути насправді цікавим і непередбачуваним", - сказав він.

Рябошапка також повідомив, що зараз існує дві справи щодо ПриватБанку: одна в ГПУ, а інша - в Національному антикорупційному бюро (НАБУ). Їх почали об'єднувати.

"І там, і там зібрані великі масиви матеріалів, тому що було проведено дуже багато слідчих дій і є сенс зараз об'єднати ці два провадження в одне ... й рухатися вже далі швидше. Ми зараз це робимо, передаємо справи, які у нас є , до НАБУ й, відповідно, далі будемо рухатися одним шляхом, а не паралельними. Я думаю, що ми теж можемо мати тут процесуальний результат", - зазначив генпрокурор.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини