RU

"Ртутний" інцидент обійшовся Семенюк майже у 300 тис. грн.

29.07.2008, 15:35

За підрахунками Фонду державного майна (ФДМУ), фінансові збитки відомства, пов'язані з проведенням заходів щодо знешкодження ртуті, розлитої у центральному приміщенні Фонду, і виплатою вимушеного простою працівникам ФДМ, яких 17 та 18 липня було заборонено санітарною службою допускати на робочі місця, становлять 284 тис. 95 грн. З них заходи із демеркуризації становлять 172 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Нагадаємо, 16 липня 2008 року у приміщенні ФДМ було знайдено ртуть. 17 та 18 липня вхід працівників до центральне приміщення Фонду було суворо обмежено. За даними санітарно-епідеміологічної станції Печерського району, вміст ртуті у всій будівлі Фонду перевищував норму в декілька разів - від 1,8 до 31 разу. Заходи із демеркуризації приміщення проводилися 5 днів, і на цей час працівникам Фонду було заборонено перебувати на своїх робочих місцях.

У свою чергу, глава ФДМ Валентина Семенюк-Самсоненко назвала появу ртуті у центральному приміщенні Фонду одним із провокаційних кроків проти ФДМ. "Тому, хто це здійснив, дуже важко змиритися з державною позицією Фонду, якої він постійно дотримується у своїй роботі", - заявила В. Семенюк-Самсоненко.

Досьє на Валентину Семенюк-Самсоненко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини