RU

Розроблено безмагнітний електродвигун із ККД 95%

17.05.2021, 21:15
Розроблено безмагнітний електродвигун із ККД 95% - Фото
Фото: Mahle

Німецький постачальник автомобільних запчастин Mahle анонсував свій перший безмагнітний електродвигун, що не вимагає рідкісноземельних елементів.

Магніти, в яких зазвичай використовуються рідкісноземельні метали, такі як неодим, лежать в основі більшості двигунів електромобілів. Постійне джерело потужного магнетизму в роторі дозволяє відмовитися від використання котушок із живленням і точкою ковзного контакту, що з часом зношуються.

Однак, не дивлячись на зручну технологію, ринок рідкісноземельних металів майже повністю монополізовано Китаєм, частка якого у світовому ринку становить 97%. Рідкісноземельні метали можна добувати й в інших країнах світу, але лише Китай може економічно вигідно робити з них магніти. Тому виробники електродвигунів ламають голову над тим, як відмовитися від магнітів.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

У новій конструкції Mahle не використовуються магніти, а в роторі використовуються котушки з живленням. На відміну від попередніх спроб, він передає потужність на прядильний ротор за допомогою безконтактної індукції, тому практично відсутні  поверхні, що зношуються. Це має зробити його надзвичайно міцним.

Відсутність дорогих металів має здешевити виробництво двигунів із постійними магнітами. Mahle каже, що можливість налаштовувати і змінювати параметри магнетизму ротора дозволила його інженерам досягти ККД понад 95% у всьому діапазоні робочих швидкостей. "Рівень, якого було досягнуто лише гоночними електромобілями Формули Е", – зазначають у компанії. Масове виробництво таких двигунів може початися вже через кілька років.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини