RU

Розрив відносин з МВФ загострить проблеми України, - Пинзеник

17.02.2012, 16:54
Розрив відносин з МВФ загострить проблеми України, - Пинзеник - Фото
Віктор Пинзеник
У разі розірвання угоди з МВФ Україні загрожує загострення  проблем. Так прокоментував повідомлення про ризики розірвання угоди між Україною та МВФ екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Як повідомляє прес-служба Пинзеника, економіст зазначив, що відносини українських урядів останніх років з МВФ нагадують відносини з примхливою дитиною: хочу - не хочу, буду - не буду. При цьому він нагадав, що перша програма (2008 р.) була скасована у зв'язку з невиконанням українською стороною зобов'язань по економічній політиці. Нова програма спочатку в основному рухалася в розглянутому напрямку. Правда, недовго, з аналогічних попередньої ситуації причин. "Одним із фундаментальних каменів спотикання є небажання підвищувати ціни на газ та комунальні послуги", - нагадує Пинзеник.

"Сьогодні для нашої країни зарезервовані кошти під всю програму з МВФ. У разі скасування програми скасовується і" бронювання ". А в черзі достатньо країн з серйозними проблемами і потребами у фінансуванні", - зазначив економіст.
Екс-міністр зазначив, що за останні чотири роки країна стала заручницею дуже серйозних проблем, а деякі з них знову посилилися. "У разі розірвання договору з МВФ неминуче радикальне загострення цих проблем. Уряд зобов'язаний уникнути такого сценарію", - підкреслив Пинзеник.

Нагадаємо, раніше Світовий банк у своїй стратегії про партнерство з України на 2012-2016 роки відзначив, що на сьогодні існує ризик розірвання угоди stand by між МВФ і Україною.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини