RU

Розпорядниками коштів на подолання стихії стануть МНС, Мінфін та "Укравтодор"

31.07.2008, 17:27

Розпорядниками бюджетних коштів, які направлять на подолання наслідків стихійного лиха, будуть Міністерство з питань надзвичайних ситуацій, Міністерство фінансів та "Укравтодор". Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко журналістам на прес-конференції, відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр повідомила, що щодо 2 млрд. грн., які направлять на місця, розпорядником буде Міністерство з питань надзвичайних ситуацій, щодо 1 млрд. 600 млн. грн., які розподілятимуться через резервний фонд Кабінету Міністрів, головним розпорядником буде Міністерство фінансів, і щодо коштів, які направлять на ремонт доріг та мостових переходів, головним розпорядником буде "Укравтодор".

Також, відповідаючи на запитання журналістів, Ю. Тимошенко пояснила, чому Кабінет Міністрів наполягав на тому, щоб головним розпорядником коштів було визначено Міністерство економіки. За словами Ю. Тимошенко, Міністерство економіки завжди завідувало витратами на регіони. "Тому що Міністерство економіки завжди затверджує всі програми розвитку, програми подолання наслідків стихійного лиха, тобто, це природна функція Міністерства економіки. Міністерство надзвичайних ситуацій може витратити кошти тільки безпосередньо під час рятувальних та аварійних робіт", - пояснила Прем'єр.

Водночас, за її словами, парламент проголосував за те, щоб розпорядником цих коштів було Міністерство з питань надзвичайних ситуацій. "Це також уряд, і ми нормально розпорядимося цими коштами", - підсумувала Ю. Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини