RU

Російські компанії просять не забороняти ввезення залізничних коліс з України

16.10.2020, 11:41
Російські компанії просять не забороняти ввезення залізничних коліс з України - Фото
Фото: Інтертайп

Російські вагонні оператори звернулися з листом до віцепрем'єра РФ Андрія Бєлоусова з проханням не обмежувати імпорт залізничних коліс з України. Про це повідомляє РБК.

З відповідним листом звернувся Союз операторів залізничного транспорту (СОЗТ; до союзу входять Нафтотранссервіс, Русагротранс, Федеральна вантажна компанія, Трансконтейнер, Перша вантажна компанія та інші).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Лист направлений напередодні наради щодо цін на залізничні колеса, яку, як стверджує джерело агентства в одному з операторів, Андрій Бєлоусов провів з учасниками ринку 14 жовтня.

Згідно з листом СОЗТ, ринок виробництва коліс в Росії є "олігополією з двома найбільшими виробниками – Evraz Романа Абрамовича і партнерів, а також Об'єднана металургійна компанія (ОМК) Анатолія Сєдих, – які займають більше 80% ринку, які навіть при зниженні попиту продовжують диктувати цінові умови".

"Минулого тижня джерела РБК повідомили, що Мінтранс запропонував заборонити імпорт українських залізничних коліс і рішення про це може бути прийняте до кінця 2020 року. Причина можливого введення обмежень – попит на колеса на російському ринку став слабшати з четвертого кварталу 2019 року. Це сталося здебільшого через збільшення кількості вагонів, які тимчасово не використовуються, а потужностей Evraz і ОМК досить, щоб повністю забезпечити потреби внутрішнього ринку", – пише РБК.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини