Росія вирішила побудувати нову дорогу до окупованого Криму за $1,5 млрд

25.02.2020, 13:30
Росія вирішила побудувати нову дорогу до окупованого Криму за $1,5 млрд - Фото
Кримський міст (Фото: Олексій Нікольський/ЕРА)

РФ вирішила будувати дорогу від Краснодару до Кримського мосту. Вартість проекту - понад $1,5 млрд

Росавтодор оголосив конкурс на проектування та будівництво першої ділянки швидкісної автомагістралі від Краснодару до Кримського мосту. Повідомлення про тендер розміщено на сайті держзакупівель РФ.

Згідно з повідомленням, на будівництво 68 км дороги виділять 59,2 млрд російських рублів (близько $900 млн). Вся протяжність траси складе 119 км і обійдеться в майже 100 млрд руб. (близько $1,5 млрд), пише Медуза з посиланням на "Ведомости".

"Ведомости" також створили карту, згідно з якою, перша ділянка траси пройде від хутора Білий, де знаходяться розв'язки доріг Краснодар-Керч і Новоросійськ-Керч, до розв'язки А-289 і дороги зі Слов'янськ-на-Кубані у Кримськ. Цю ділянку планують здати в експлуатацію в 2024 році. Другу ділянку дороги добудують до майбутнього Далекого західного обходу Краснодару.

Для збільшення натисніть на картинку

Карта: Відомости

З урахуванням нової траси російський уряд витратить на дороги до окупованого Криму більше 500 млрд руб. ($7,5 млрд), зазначає видання. З них 228 млрд руб. ($3,4 млрд) пішли на Керченський міст, 40 млрд руб. ($600 млн) направлять у 2020 році на будівництво Далекого західного обходу Краснодару, 166 млрд руб. ($2,5 млрд) виділили на 250-кілометрову трасу Таврида.

  • Міст через Керченську протоку, що з'єднує окупований Росією Крим і Краснодарський край РФ, був відкритий у травні 2018 року. У грудні 2019-го РФ запустила залізничне сполучення через цей міст, за що США ввели додаткові санкції.
  • Україна подала позов до міжнародного арбітражу у зв'язку з незаконним будівництвом Керченського мосту.

Читайте російською: Россия решила построить новую дорогу к оккупированному Крыму за $1,5 млрд

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами