Росія розширила санкції проти України

17.12.2019, 17:42
Росія розширила санкції проти України - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Російська Федерація збільшила перелік товарів, які заборонено ввозити з України та розширила перелік осіб, на яких поширюються санкції. Відповідні документи оприлюднені на офіційному порталі правової інформації.

Відзначається, що до заборонених українських товарів Росія віднесла: кукурудзяний крохмаль; глюкозу, фруктозу, глюкозно-фруктозні сиропи, мальтодекстрин і сироп мальтодекстрину; вироби медичного призначення (повітроводи, трубки з полівінілхлориду, силікону або іншого полімерного матеріалу, спринцівки з полівінілхлориду та ін.); радіатори для центрального опалення з неелектричним нагрівом та частини радіаторів, котли центрального опалення, частини насосів рідинних, макулатура та інші паперові відходи.

Під санкції Російської Федерації також потрапили депутати, чиновники і представники правоохоронних органів: Володимир Босенко (Одеса); Олег Бриндак (Могилів-Подільський, Вінницька область); Олександр Іваницький (Одеса); Олександр Іванов (Ізмаїл, Одеська область); Андрій Іванов (Ізмаїл, Одеська область); Валерій Мигалатьєв (Одеса); Дмитро Танцюра (Одеса); Олександр Шеремет (село Жовтень, Одеська область); Юрій Шумахер (Одеса).

Санкції проти українських громадян і компаній були введені Росією в листопаді 2018 року.

Читайте російською: Россия расширила санкции против Украины

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента