RU

Росія може добудувати Північний потік-2 сама - Новак

26.12.2019, 16:34
Росія може добудувати Північний потік-2 сама - Новак - Фото
Північний потік-2 nord stream 2 ag1

Оператор Північного потоку-2 Nord Stream 2 AG у змозі самостійно добудувати скандальний газопровід без допомоги підрядників. Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, повідомляє Коммерсантъ.

За словами міністра, якщо компанія Allseas через санкції США не зможе закінчити роботу, оператор зможе добудувати Північний потік-2 "власними коштами". "Для цього потрібно буде провести кілька додаткових робіт організаційного порядку, і думаю, що протягом декількох місяців ця робота буде проведена", - сказав Новак.

Він упевнений, що газопровід буде добудовано і введено в експлуатацію в 2020 році. Міністр зазначив, що робота завершена на 94% і залишилося прокласти 160 км.

  • 20 грудня президент США Дональд Трамп підписав закон про військовий бюджет країни на 2020 рік, в якому також передбачена військова допомога для України в сумі $300 млн.
  • 21 грудня швейцарсько-нідерландська компанія Allseas зупинила всі роботи в рамках проекту Північний потік-2 в зв'язку з введенням санкцій проти учасників будівництва ПП-2 та Турецького потоку. В той же день, оператор Північного потоку-2 Nord Stream 2 AG заявив, що прискорить будівництво через санкції.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини