Roshen здав в оренду будівлю Маріупольської кондитерської фабрики

19.11.2019, 12:58
Roshen здав в оренду будівлю Маріупольської кондитерської фабрики - Фото
Фото - mrpl.city

Кондитерська корпорація Roshen веде переговори з орендарями про здачу в оренду приміщення Маріупольської кондитерської фабрики, законсервованої в 2014 році. Про це LIGA.net повідомили у відповідь на запит видання в прес-службі корпорації. "Ми дійсно плануємо здати в оренду приміщення Маріупольської фабрики Roshen. Зараз ведуться підготовчі роботи і переговори з орендарями. Перший поверх під супермаркет вже зданий", - повідомили в корпорації.

Згідно з відповіддю прес-служби, в грудні в будівлі фабрики відкриється супермаркет. Назву мережі в компанії не уточнили. Крім того, в Roshen уточнили, що другий і третій поверхи будівлі Маріупольської фабрики можуть бути здані в оренду в 2020 році, оскільки об'єкт має дуже вигідне місце розташування. "Потенційних орендарів досить, ми відкриті до співпраці і розглядаємо різні варіанти", - сказано у відповіді на запит LIGA.net.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, в будівлі фабрики планується відкриття супермаркету "Дзеркальний". Зараз в місті працює шість магазинів цієї мережі.

Крім того, за даними маріупольських ЗМІ, в будівлі фабрики розташовані два офіси для компаній зі Львова та Івано-Франківська.

На сайті з оренди нерухомості сказано, що приміщення Маріупольської кондитерської фабрики вже знято в оренду.

Нагадаємо, в лютому 2014 року Roshen заявила, що зупиняє роботу своєї фабрики в Маріуполі. Про причини такого рішення читайте тут.

Що відбувається в структурі власності найбільшої кондитерської корпорації України, читайте тут.

Читайте російською: Roshen сдал в аренду здание Мариупольской кондитерской фабрики

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников