RU

Roshen vs Яготинське і Danonе. Кондитер почав роздрібний продаж молочних продуктів

18.09.2020, 16:19
Roshen vs Яготинське і Danonе. Кондитер почав роздрібний продаж молочних продуктів - Фото
Фото – roshen.ua

Вінницький молочний завод, що входить до складу кондитерської корпоhарціі  Roshen, 11 вересня розпочав виробництво в роздрібній упаковці і реалізацію натурального вершкового масла під однойменним брендом, повідомили  LIGA.net у відповідь на інформаційний запит видання в пресслужбі корпорації.

У компанії повідомили, що зараз на ринку представлені дві позиції: масло селянське з 72,6% жиру  і масло екстра з 82,5% жиру.

Roshen vs Яготинське і Danonе. Кондитер почав роздрібний продаж молочних продуктів

Фото – Roshen.ua

Зараз продукція представлена ​​в більшості супермаркетів Вінницької області, а до кінця року вона з'явиться на полицях магазинів по всій Україні, запевняють у Roshen. Наступного тижня масло з'явиться в магазинах Одеської області. Потужності заводу дозволяють виробляти до 30 т масла на добу.

У корпорації також не виключають, що почнуть виробництво для роздрібних мереж і інших видів молочної продукції, щоправда конкретних планів не озвучують.

На висококонкурентному молочному ринку України Roshen доведеться конкурувати з такими гігантами, як Danone Україна, Молочний Альянс, Терра Фуд, Вімм-Білль-Данн Україна, Лакталіс Україна та іншими.

Вінницький молочний завод Roshen – основний постачальник молочної сировини для фабрик кондитерської корпорації Roshen. Він забезпечує сировиною не лише фабрики корпорації, але і зовнішніх промислових споживачів молочної продукції як в Україні, так і за кордоном. Продукція заводу експортується в більше ніж 50 країн світу, зокрема в ЄС. Потужність підприємства дозволяє переробляти 600 т молока на добу. Завод виробляє молоко сухе незбиране, молоко сухе знежирене, вершки сухі, молоко сухе карамелізоване, масло вершкове, пастеризовані вершки ультра, пастеризовані вершки (20%, 30% або 40% жиру), молоко згущене, молочний жир і його фракції (олеїн і стеарин) . Потужність виробничих ліній дозволяє виробляти на добу до 48 т сухих молочних продуктів, до 30 т масла, до 18 т молочного жиру і до 50 т згущеного молока.
Мария Бровинская
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини