Roshen відреагувала на справу АМКУ: патоку не виробляємо, порушення заперечуємо

21.08.2020, 16:13
Roshen відреагувала на справу АМКУ: патоку не виробляємо, порушення заперечуємо - Фото
Магазин Roshen, фото - прес-служба Roshen

Група  Roshen заперечує порушення у зловживанні монопольним становищем на ринку патоки. Про це  LIGA.net повідомили у прес-службі корпорації.

"Кондитерська корпорація Roshen не має жодного відношення до виробництва патоки, і, відповідно заперечує порушення у зловживанні монопольним становищем на зазначеному ринку" - йдеться в заяві.

"На данний̆ момент Roshen не отримав від АМКУ жодного офіційного повідомлення про порушення справи за ознаками зловживання монопольним становищем", - йдеться в тексті заяви Roshen.

Після того, як корпорація отримає від АМКУ офіційну документацію про початок розслідування, компанія буде максимально сприяти посадовим особам АМКУ і надавати необхідні дані, обіцяє Roshen.

Кондитерська група "... не розуміє, яке відношення виробник кондитерських виробів може мати до потенційних порушень на сировинному ринку".

Твердження, зазначені в повідомленні АМКУ, Roshen вважає безпідставними і такими, що не відповідають дійсності.

  • 21 серпня Антимонопольний комітет відкрив справу про зловживання монопольним становищем на ринку патоки проти компаній, що входять у групу Roshen. За наявною в АМКУ інформацією, Roshen у 2018 році встановлювала різні ціни, а також різні умови купівлі крохмальної кукурудзяної патоки кондитерським фабрикам. У 2019 Roshen, користуючись забороною на імпорт патоки з Росії, підвищувала ціни на патоку власного виробництва для всіх покупців.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю