Roshen програв справу про пайовий внесок чиновникам Борисполя

22.10.2019, 14:08
Roshen програв справу про пайовий внесок чиновникам Борисполя - Фото
Бісквітний комплекс Roshen, фото - Roshen.com

Суд задовольнив усі позовні вимоги Бориспільського виконкому та відхилив зустрічний позов Roshen

Господарський суд Київської області задовольнив позовні вимоги виконавчого комітету Бориспільської міськради і присудив ТОВ "Бісквітний комплекс Roshen", який входить до однойменної кондитерської корпорації Петра Порошенка, доплатити 23,193 млн грн пайового внеску при будівництві підприємства. Про це йдеться в рішенні суду від 15 жовтня. Нагадаємо, Roshen запустив нову фабрику в червні 2019 року.

Читайте також: Бориспільські чиновники подали до суду на Roshen. Що не поділили?

Таким чином суд визнав укладеною Додаткову угоду №2, згідно з якою розмір пайової участі складає 10% від будівельного кошторису в 667,31 млн грн. Із 66,7 млн ​​грн пайового внеску вирахувані 11,18 млн за об'єкти енергетичного господарства та 39,1 млн грн - за зовнішню систему водопостачання. Сума пайового внеску склала 61,70 млн грн.

Згідно з рішенням, із цієї суми також вирахувана вартість інженерних споруд і за межами земділянок, відведених під будівництво фабрики - 8,51 млн грн. Таким чином фінальна сума пайового внеску становить 53,19 млн грн.

У рішенні також сказано, що в серпні 2016 року Roshen вже заплатила в бюджет 30 млн грн пайового внеску. Ще 23,19 млн грн компанії доведеться доплатити, сказано в рішенні суду.

Крім того, суд постановив, що судові витрати в сумі 1 921 грн також має сплатити Бісквітний комплекс Roshen.

Цим же рішенням суд відмовив у задоволенні зустрічного позову Roshen про зменшення пайового внеску.

Рішення може бути оскаржене протягом 20 днів із дня оприлюднення.

У Roshen LIGA.net повідомили, що планують оскаржити рішення. "Ми вважаємо, що суд не провів належну оцінку доказів. Готуємо апеляційну скаргу", - повідомили в прес-службі корпорації, відмовившись деталізувати відповідь.

Раніше в Roshen заявляли про те, що місто відмовляється приймати у власність міста відремонтовані Roshen об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури в Борисполі. У 2016 році президент Roshen В'ячеслав Москалевський в одному з перших своїх інтерв'ю розповідав LIGA.net, що торгувався з депутатами за розмір пайового внеску й погодив оплату 30 млн грн замість 130 млн грн.

Читайте також: Президент Roshen: Цей бізнес нікому не потрібен за реальні гроші

У Бориспільській міськраді на запит видання не відповіли.

Нагадаємо, вперше про будівництво нового підприємства Roshen заговорили в 2013 році. Однак через російське ембарго плани відклали й повернулися до будівництва "Бісквітного комплексу Рошен" у 2016 році. Запустити комплекс планували восени 2018 року. Але відкрили фабрику лише влітку 2019 го. Про те, чому Бісквітний комплекс Roshen не запуститься вчасно, читайте тут.

Розбір конфлікту між чиновниками та бізнесом Петра Порошенка читайте тут.

Про інші судові розгляди Roshen читайте тут, а також тут і тут.

Про новий напрям бізнесу кондитерської корпорації Roshen читайте в матеріалі.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов