RU

Roshen планує відкривати по десять магазинів щорічно

05.11.2019, 14:21
Roshen планує відкривати по десять магазинів щорічно - Фото
В'ячеслав Москалевский
доповнено

Кондитерська корпорація Roshen планує щорічно відкривати по десять магазинів фірмової мережі. Про це на зустрічі з журналістами сказав президент компанії В'ячеслав Москалевський.

"Ми щороку будемо відкривати по одному магазину в кожному місті присутності", - сказав він.

Сьогодні фірмовий роздріб корпорації Roshen працює в дев'яти містах України: Києві, Львові, Вінниці, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Ірпені, Борисполі, Броварах. Всього мережа на поточний момент складається з 69 торгових точок.

Крім цього, за словами Москалевского, Roshеn протягом найближчих років має намір відкрити магазини фірмової мережі в країнах присутності активів. Зокрема, у компанії є фабрики в Латвії та Угорщині. Раніше в цих країнах компанія співпрацювала з невеликими кондитерськими бутиками, але в 2015 році ця співпраця припинилася.

  • Київська кондитерська фабрика Roshen у 2018 році отримала 11,9 млн грн чистого прибутку, що в чотири рази більше, ніж роком раніше.
  • У 1996 року Кондитерська фабрика ім. Карла Маркса в Києві увійшла в корпорацію Roshen, яка належить екс-президенту України Петру Порошенку. У 2014 році Порошенко заявив, що на час президентства передав свою частку (85%) у так званий сліпий траст під управлінням інвестиційного банку Rothschild. Решта акцій Roshen належать генеральному директору корпорації В'ячеславу Москалевському (13%) і чотирьом менеджерам корпорації (по 0,5%).
  • За даними декларації за 2018 рік, сумарний дохід Порошенка склав 1 млрд 556 млн 273,8 тисяч гривень. Згідно з документом, його дохід у 2018 році складався з 1,1 млрд грн дивідендів від компанії Rothschild Trust Schweiz AG (Швейцарія), 400 млн грн дивідендів від ПАТ Закритий недиверсифікований корпоративний інвестфонд "Прайм Ессетс Кепітал".
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини