RU

Російський газ може стати дешевше для європейських споживачів

13.02.2012, 11:45
Російський газ може стати дешевше для європейських споживачів - Фото
621f7e97b89a3e8b87997f3506987af8.jpg
Газпром  може знизити ціни на постачання палива на свій головний експортний ринок в країни Європейського Союзу до 10% в обмін на збільшення обсягів закупівель. Про це пише польська газета Parkiet з посиланням на учасника зустрічі в Газпромі, що пройшла в Москві в минулу п'ятницю до Дня інвестора.

Як повідомляє УНІАН, Газпром проінформував про переговори про зниження ціни на рівні 7-10%. "Це буде можливо в обмін на збільшення закупівель газу", - повідомив представник інвестиційної компанії IFD Kapital, який брав участь у зустрічі, Віталій Крюков.

За даними газети, керівництво російської компанії на зустрічі поінформувало про переговори про зниження ціни газу з компаніями RWE, Shell Energy Europe, E.ON, Eni, GWH Gashandel, Centrex, EGL, GasTerra, Dong, і польської PGNiG.

Видання нагадало, що російська компанія щорічно проводить таку зустріч з представниками інвестиційних фірм, на якій, зокрема, інформує про свою цінову політику.

За даними видання, в минулому році Газпром продав в країни далекого зарубіжжя 150 млрд. кубометрів газу за середньою ціною $ 384 за тисячу кубометрів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини