RU

Росія створила бригади по інспекції сирних виробництв в Україні

21.02.2012, 11:25
Росія створила бригади по інспекції сирних виробництв в Україні - Фото
Фото: EPA
Російська санітарна служба вже найближчим часом готова направити інспекцію на українські підприємства для контролю якості виробництва сиру.

"Ми були готові поїхати ще вчора", - повідомив керівник Росспоживнагляду, головний санлікар РФ Геннадій Онищенко, передає Інтерфакс-Україна.

"У нас є бригади, які готові поїхати. Але ми поїдемо не просто так, а коли будемо знати, що це за підприємства. Може, ми взагалі не поїдемо, якщо нас не задовольнить документація", - сказав Онищенко.

За його словами, Росспоживнагляд чекає від українських виробників матеріали для документальної перевірки українських виробників, які поставляють сир на ринок РФ.

Онищенко заявив, що в "сирній проблемі" немає політики, і в цьому переконуються українські чиновники.

"Вони вже все менше й менше її бачать. Дотримуйся російських законів - це політика?" - сказав він.

Раніше повідомлялося про три українські виробники, чиї сири заборонені до ввезення в РФ. Потім цей список був розширений.

Онищенко раніше заявив, що претензії до українського сиру пов'язані з тим, що він не відповідає російському техрегламенту на молоко й молочну продукцію.

Минулої п'ятниці Онищенко сказав, що перелік українських виробників, чиї сири заборонені до ввезення в РФ, може бути розширений, якщо його відомство продовжить виявляти продукцію, яка не відповідає російським вимогам.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини