RU

Росія назвала ціну дешевого газу - ГТС

21.12.2012, 15:11
Росія назвала ціну дешевого газу - ГТС - Фото
Михайло Зурабов
Якщо Україна і Росія вийдуть на рішення по українській ГТС, ціна на російський газ для України може бути знижена. Про це повідомив посол РФ в Україні Михайло Зурабов в ході конференції "Підсумки виборів в Україні та перспективи російсько-українського співробітництва".

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Зурабов зазначив, що поки ідея тристороннього газотранспортного консорціуму між Україною, Європою та Росією буксує, в обхід української ГТС запускаються альтернативні маршрути.

За словами Зурабова, виникає питання, як в таких умовах завантажувати українську ГТС. Якщо це питання найближчим часом вирішено не буде, значення української ГТС, на думку Зурабова, буде знижуватися. "При цьому, якщо відбудеться вихід на якісь рішення, я думаю, що ці рішення будуть передбачати і серйозне редукування і зниження ціни на російський газ для України", - сказав він.

При цьому посол підкреслив, що тема Митного союзу в Росії розглядається окремо від теми ГТС.

Нагадаємо, вчора на підсумковій прес-конференції президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Україна припустилася стратегічної помилки, не допустивши Газпром до управління газотранспортною системою України. Путін зазначив, що Росія все ж готова обговорювати питання оренди української ГТС.

Досьє на Михайла Зурабова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини