RU

У Росії заперечують прийняття рішення по статусу України в МС

23.04.2013, 13:29
У Росії заперечують прийняття рішення по статусу України в МС - Фото
Фото: ЕРА
Остаточного рішення про наділення України статусом спостерігача в Євразійської економічної комісії (ЄЕК), яка є наднаціональним регулюючим органом Митного союзу, ще не прийнято, переговори тривають. Про це заявив заступник голови Мінекономрозвитку РФ Олексій Лихачов.

"Дійсно, українська сторона підготувала і направила нам проект меморандуму про присвоєння Україні статусу спостерігача при ЄЕК. У них є статус спостерігача при ЄврАзЕС, таким чином, вони запропонували нам розглянути можливість стати спостерігачем при ЄЕК. Цей документ ми дійсно отримали, і зараз йдуть переговори і в двосторонньому форматі, і сьогодні на засіданні ради ЄЕК обговорювалося це питання - про подальші зусиллях з підготовки цього меморандуму. Але від цього питання вирішеним не є ", - сказав заступник міністра.

Відповідаючи на запитання, чи може меморандум бути підписаний вже в травні на президентському рівні, Ліхачов зауважив, що "все можливо". "Але поки, я вважаю, що на це питання однозначно відповісти складно", - додав він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна домовилася з Митним союзом про статус спостерігача в цій організації.

У березні Лихачов роз'яснював, що статусу спостерігача в Митному союзі взагалі не існує - є статус спостерігача при ЄЕК.

Джерело: РІА Новини
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини