RU

Росія готова фінансово підтримати Євросоюз

31.10.2011, 16:53
Росія готова фінансово підтримати Євросоюз - Фото
c45de4802d55ee7dd9db007ae8d6aabc.jpg
Росія готова надати Євросоюзу фінансову допомогу в розмірі до $10 млрд. через Міжнародний валютний фонд. Про це помічник президента РФ Аркадій Дворкович сказав на прес-конференції в Москві.

"Мова йде про нашу частку в пакеті МВФ ... Потрібно дуже добре розуміти, що заявлені цифри є орієнтовними", - сказав Дворкович, якого цитує УНІАН.

Він зазначив, що механізм МВФ для допомоги єврозоні вже існує і Росія підтверджує свої зобов'язання. Дворкович наголосив, що РФ зацікавлена ​​в європейській стабільності.

Відповідаючи на питання журналістів, чи буде надаватися з боку РФ допомога в проведенні антикризових заходів на двосторонній основі, Дворкович повідомив, що формально жодних запитів від Євросоюзу ще не було.

"Якщо наші європейські партнери звернуться з таким запитом, ми цього не виключаємо, тоді наші компетентні органи - Мінфін, Центробанк, уряд, а їм буде потрібно схвалення Президента, - будуть серйозно розглядати такий запит", - сказав він.

За його словами, в такому випадку Росії доведеться фактично створювати новий механізм моніторингу того, як будуть витрачатися кошти, що виділяються, тому Москва поки вважає за краще варіант підтримки Євросоюзу через МВФ, додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини