RU

Росія збирається скоротити постачання газу Білорусі

16.06.2010, 12:20

Російська Федерація може скоротити Білорусі постачання газу пропорційно до боргу, що утворився. Про це повідомив глава правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер на зустрічі з Президентом Росії Дмитром Медведєвим.

Як повідомляє прес-служба глави російської держави, зокрема, О.Міллер зазначив, що з початку 2010 року заборгованість Білорусі становить близько $200 млн. "Білорусь в односторонньому порядку продовжує платити за ціною 2009 року", - повідомив глава "Газпрому".

"Відповідно до умов контракту у нас є всі підстави скоротити обсяг постачання газу в Білорусь пропорційно заборгованості перед "Газпромом", - додав О.Міллер.

"З урахуванням того, що ми це питання обговорювали у партнерському ключі, дамо п'ятиденний термін нашим колегам, для того щоб вони визначилися, як поводитися далі", - заявив у свою чергу Д.Медведєв.

Президент РФ доручив главі "Газпрому" вийти на керівників відповідних структур у Білорусі, які займаються цими питаннями, і запропонувати їм у найкоротші терміни погасити заборгованість. "Якщо цього зроблено не буде, тоді доведеться застосовувати інші заходи", - наголосив Д. Медведєв.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини