RU

Росія зайнялася економікою Криму

26.07.2010, 18:00

Група економістів з Росії, очолювана академіком Російської академії наук Сергієм Глазьєвим, бере участь у розробленні концепції стратегії соціально-економічного розвитку Криму за запрошенням голови Ради міністрів АРК Василя Джарти.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Головному управлінні інформаційної політики Ради міністрів АРК, В.Джарти зазначив: "Нам треба створити сприятливі умови для приходу і роботи бізнесу, щоб інвестори відчували себе комфортно і впевнено". Також на зустрічі з російськими економістами він зазначив, що Президент України Віктор Янукович доручив керівництву Криму "створити ефективні умови для розвитку економіки, реалізувати природний і людський потенціал Криму".

У свою чергу, С.Глазьєв подякував голові Радміну за надану довіру. "На першому етапі роботи ми, переважно займалися збором аналітичної інформації про Крим, її узагальненням, оцінкою конкурентних переваг кримської економіки", - розповів економіст.

Глава виконавчої влади Криму сказав російським фахівцям, що у них є можливість брати участь не тільки у розробленні стратегії розвитку Криму, але й у реалізації стратегії після того, як вона буде прийнята.

Василь Джарти: біографія т добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини