RU

Росія поки не хоче брати пільговий кредит МВФ

03.09.2009, 15:39

Росія найближчим часом не планує користуватися коштами Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це сказав Міністр фінансів РФ Олексій Кудрін на засіданні президії уряду.

Як повідомляє "Reuters", відкриваючи засідання, Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін сказав, що не так давно МВФ ухвалив рішення про можливість пільгового кредитування країн-членів фонду, і спитав у Кудріна: "Як на вашу думку і думку ЦБ, чи є сенс скористатися цією пропозицією?".

О.Кудрін у відповідь на це сказав, що у Росії є право отримати пільговий кредит на досить тривалий термін у розмірі $8,84 млрд. "З урахуванням того, що Росія має достатні золотовалютні резерви і ринкові механізми фінансування дефіциту бюджету, проводить політику зниження цього дефіциту, після консультацій з Мінекономрозвитку і ЦБ ми дійшли висновку, що нам цією резервною позицією найближчим часом користуватися немає необхідності", - вказав О.Кудрін.

У свою чергу, В.Путін на це сказав: "Давайте так домовимося: ми цими ресурсами користуватися не будемо, але й виступати донорами також не будемо".

Нагадаємо, станом на 21 серпня золотовалютні резерви РФ становили $398,3 млрд.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини