RU

Росія не згодна знижувати ціну газу в обмін на консорціум?

25.03.2010, 10:30

Сьогодні на зустрічі Прем'єр-міністрів Росії і України Володимира Путіна і Миколи Азарова буде обговорюватися широке коло питань: від виробництва ядерного палива до літакобудування. Про це пише "Комерсант Україна". Крім того, за інформацією видання, створення газотранспортного консорціуму більше не є достатньою підставою для зниження ціни газу для України.

Прес-секретар російського прем'єра Дмитро Пісков розповів, що глави уряду передусім мають познайомитися, зрозуміти, наскільки конструктивним може бути діалог, і обговорити принципи співпраці. "Тема для розмови буде набагато ширшою, ніж просто обговорення проблем у газовій сфері", - повідомив Пісков. А М.Азаров вчора підтвердив: "Уряд починає роботу з підготовки великої кількості двосторонніх угод з Росією. Я вилітаю до Москви для обговорення цих тем і їхнього змісту".

У російському уряді сьогодні збираються вислухати усі ініціативи Києва і обговорити їх. Водночас один з чиновників російського уряду повідомив: "Нас повністю влаштовує контракт від 19 січня 2009 року з газу. І перш ніж погоджуватися на внесення змін, треба зрозуміти, що Росія отримає натомість". У "Газпромі" неофіційно заявили виданню: "Якщо ми тут втратимо $3 млрд., то десь повинні їх заробити".

Нагадаємо, 24 березня делегація Міністерства палива і енергетики України на чолі з Міністром Юрієм Бойком повернулася з Москви, де провела перемовини щодо налагодження співпраці з РФ у газових і енергетичних питаннях.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини