RU

Росія готова судитися з Україною по газовій угоді, - МЗС РФ

15.09.2011, 16:06
Росія готова судитися з Україною по газовій угоді, - МЗС РФ - Фото
ad2d6330e5e947b99e09c163b48f04a3.jpg

Росія готова судитися з Україною по газовій угоді, - МЗС РФ
У Москві підтверджують, що готові будуть відстоювати позицію по газу з Україною в будь-якому судовому органі. Про це заявив офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич на прес-конференції в Москві в четвер.

"Вибір на користь судового рішення, якщо таке буде вибрано українською стороною, це не наш вибір. Як говорила прес-секретар президента, пані Тімакова, ми готові: будемо відстоювати нашу позицію в будь-якому судовому органі", - сказав Лукашевич, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Прес-секретар президента РФ Наталія Тімакова заявила 3 вересня журналістам, що газовий договір між Росією та Україною "підлягає безумовному виконанню і не може бути переглянутий в односторонньому порядку". "Росія готова відстоювати свою позицію за договором в будь-якій судовій інстанції і діятиме суворо за положеннями цього документа", - сказала вона.

Нагадаємо, про намір почати судові процедури з розриву газової угоди з Росією заявив наприкінці серпня прем'єр-міністр України Микола Азаров. Потім ця теза неодноразово повторювалась українськими керівниками.

Україно-російські відносини: всі новини>>>
Енергетична безпека: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини