RU

Росія готова судитися з Україною через газ, але Київ надає перевагу компромісу

05.09.2011, 12:46
Росія готова судитися з Україною через газ, але Київ надає перевагу компромісу - Фото
c1d24c4913189b1a146f9749ded6efd5.jpg

Росія готова судитися з Україною через газ, але Київ надає перевагу компромісу
Росія готова відстоювати свою позицію по газовій проблематиці з Україною в будь-якому міжнародному суді, однак у Києві сподіваються, що це питання вдасться врегулювати в двосторонньому форматі. Про це йшлося під час спільної прес-конференції керівників МЗС України та Росії Костянтина Грищенка та Сергія Лаврова.

"Як сказала прес-секретар президента за його дорученням, ми готові відстоювати свою позицію в будь-якій міжнародній судовій інстанції", - заявив Лавров, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Зі свого боку, Грищенко заявив: "Завжди є одна група людей, яка зацікавлена в розгляді справ в судах, - це юристи. Напевно, ми постараємося зробити все можливе, щоб полегшити їм життя і знайти рішення, природньо, в двосторонньому форматі".

"Хоч аргументів для того, щоб представити нашу позицію в будь-якому міжнародному суді, звичайно, у нас досить, але ми розраховуємо, що знайдемо рішення в найближчому майбутньому, яке б відповідало сучасній ринковій ситуації та сучасній договірній практиці", - наголосив Грищенко.

Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини