Росія буде зміцнювати рубель на пострадянському просторі

20.04.2011, 16:00
Росія буде зміцнювати рубель на пострадянському просторі - Фото
79269384cf7d72480bdfa10559081ac7.jpg

За словами глави уряду РФ, Україна просить Росію перейти на рублі при розрахунку за енергоносії. "Ось вам і створення фінансового центру в Росії… Курочка по зернятку клює - тук-тук", - сказав В.Путін

Росія буде зміцнювати рубель на пострадянському просторі

Українські партнери просять перейти на рублі при розрахунку за енергоносії. Про це заявив глава уряду РФ Володимир Путін, виступаючи із звітом про роботу уряду в 2010 році перед Державною думою.

"Сьогодні наші українські партнери просять, щоб ми перейшли до розрахунків у рублях за енергоносії", - сказав В. Путін, якого цитує УНІАН.

В.Путін також заявив, що РФ буде зміцнювати національну валюту і зробить її резервною на пострадянському просторі, такий процес у цьому регіоні, за його словами, вже відбувається.

Він повідомив, що Білорусь майже 90% платежів за енергоносії робить у рублях. "Ось вам і створення фінансового центру у Росії… Про це говорить і уряд, і президент. Це не ефемерні плани. Ми рухаємося у цьому напрямі і реально домагаємося результату - поступово, потихеньку. Курочка по зернятку клює - тук-тук", - сказав він.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами