Росія буде зміцнювати рубель на пострадянському просторі

Росія буде зміцнювати рубель на пострадянському просторі - Фото
79269384cf7d72480bdfa10559081ac7.jpg
20.04.2011, 16:00

За словами глави уряду РФ, Україна просить Росію перейти на рублі при розрахунку за енергоносії. "Ось вам і створення фінансового центру в Росії… Курочка по зернятку клює - тук-тук", - сказав В.Путін

Українські партнери просять перейти на рублі при розрахунку за енергоносії. Про це заявив глава уряду РФ Володимир Путін, виступаючи із звітом про роботу уряду в 2010 році перед Державною думою.

"Сьогодні наші українські партнери просять, щоб ми перейшли до розрахунків у рублях за енергоносії", - сказав В. Путін, якого цитує УНІАН.

В.Путін також заявив, що РФ буде зміцнювати національну валюту і зробить її резервною на пострадянському просторі, такий процес у цьому регіоні, за його словами, вже відбувається.

Він повідомив, що Білорусь майже 90% платежів за енергоносії робить у рублях. "Ось вам і створення фінансового центру у Росії… Про це говорить і уряд, і президент. Це не ефемерні плани. Ми рухаємося у цьому напрямі і реально домагаємося результату - поступово, потихеньку. Курочка по зернятку клює - тук-тук", - сказав він.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Популярне