RU

Росія і Білорусь врегулювали "молочну" проблему

17.06.2009, 09:06

Росія і Білорусь завершили переговори з молочної проблеми і досягли домовленості, що влаштовує обидві сторони. Про це заявила Міністр сільського господарства РФ Олена Скринник.

"Ми на позитивній ноті закінчили наші консультації, переговори і уклали угоду, що влаштовує обидві сторони", - цитують Міністра ІТАР-ТАСС.

За словами О.Скринник, в результаті спільної роботи "ми домовилися "обнулити" ввезення сухого молока з Білорусі у другому і третьому кварталах".

Таким чином, пояснила Міністр, в період так званого "великого молока" російські виробники для виготовлення сухого молока купуватимуть молочну продукцію у російських же сільгоспвиробників. Це, крім усього іншого, дозволить виключити варіант демпінгу сухого молока. "Одночасно Росія збільшить обсяг імпорту білоруського сиру, сиру і масла відповідно до необхідних потреб нашої країни", - відзначив голова Мінсільгоспу.

Нагадаємо, що проблеми з поставками молочної продукції почалися 6 червня. Тоді "Росспоживнагляд" заборонив ввезення у Росію 500 найменувань білоруських молочних продуктів, тому що виробники не переоформили документи згідно з новим російським техрегламентом на молоко. Однак вже 11 червня на нараді у Прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна було вирішено скоротити ввезення сухого молока, а імпорт білоруських сирів і сирної продукції навпаки збільшити.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини