RU

Рожкова знову заявила про цензуру в Нацбанку через інтерв'ю

10.03.2021, 17:04
Рожкова знову заявила про цензуру в Нацбанку через інтерв'ю - Фото
Катерина Рожкова (Фото: пресслужба НБУ)
оновлено

Департамент комунікацій Національного банку України заборонив публікувати в оригінальному вигляді інтерв'ю виданню НВ першої заступниці голови НБУ  Катерини Рожкової. Про це Рожкова повідомила в Facebook.

"Моє інтерв'ю для видання НВ в оригінальному вигляді заборонило публікувати керівництво департаменту комунікацій Нацбанку. Це черговий приклад цензури в НБУ, яка з'явилася з серпня 2020 після зміни керівництва та низки кадрових змін в ключових департаментах", – заявила Рожкова.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Перша заступниця голови НБУ додала, що через кілька годин після проведення інтерв'ю, з'явився наказ голови НБУ  Кирила Шевченка про заборону Рожковій коментувати низку тем.

"З'являється наказ голови НБУ про те, що мені заборонено коментувати теми внутрішньої ситуації в НБУ, кадрової політики, співпраці з МВФ тощо. Мені як безпосередньому учаснику подій, пов'язаних з націоналізацією ПриватБанку, цю тему також коментувати не можна", – зазначила Рожкова.

Заступниця голови Нацбанку додала, що працівники НБУ нібито отримують вказівки не запрошувати її на засідання комітету з питань нагляду. За її словами, члени правління НБУ "в кращих радянських традиціях" отримували догани за надання коментарів.

Оновлено о 16:25. У коментарі Інтерфакс-Україна в Департаменті комунікацій НБУ спростували заяву Рожкової. Глава ДК Галина Калачова заявила, що члени правління НБУ "вдаються до спотворення фактів, наклепу".

"ДК не давав НВ ніякої альтернативної версії інтерв'ю (порізаного або непорізаного). Взагалі скороченої департаментом комунікацій версії цього інтерв'ю не існує", – заявила глава ДК НБУ Калачова.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини