RU

Робота "Укрнацпроекту" коштуватиме держбюджету-2010 у 25 млн. грн.

18.10.2010, 12:10
Робота
e9c51c53b2b111f6b411ef7fdcbe9d81.jpg

Робота "Укрнацпроекту" коштуватиме держбюджету-2010 у 25 млн. грн.

Верховна Рада України планує розглянути проект закону про виділення 24,7 млн. грн. на забезпечення діяльності Державного агентства України з управління національними проектами ("Укрнацпроект").

Відповідний проект закону "Про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо фінансового забезпечення діяльності "Укрнацпроекту") N7207 означається першим у порядку денному парламенту на вівторок, 19 жовтня.

Так, законопроектом передбачено внести зміни до Закону "Про Державний бюджет України на 2010 рік", визначивши Державне агентство України з управління національними проектами головним розпорядником бюджетних коштів і виділити ці кошти в обсязі 24,7 млн. грн. за бюджетними програмами: "Керівництво і управління національними проектами" - 4,7 млн. грн., для забезпечення діяльності апарату Агентства; "Розроблення техніко-економічних обґрунтувань національних проектів" - 20,0 млн. грн., для забезпечення підготовки техніко-економічних обґрунтувань пріоритетних національних проектів, їхню популяризацію і просування.

"Зазначені кошти необхідні для виконання завдань Президента України щодо забезпечення обсягів фінансування національних проектів за державним бюджетом у 2010-2011 роках, на першому етапі, зокрема технічної підготовки проектів, яка може здійснюватися першокласними фахівцями на рівні світових стандартів", - сказано у пояснювальній записці до законопроекту.

Нагадаємо, Державне агентство України з управління національними проектами створено постановою Кабміну N570 від 30 червня 2010 року як центральний орган виконавчої влади. Гранична чисельність працівників Агентства встановлена у кількості 50 одиниць. Основні завдання Укрнацпроекту - забезпечення реалізації національних проектів, які мають стратегічно важливе значення для забезпечення технологічного оновлення і розвитку окремої галузі реального сектору економіки України, розвитку регіону, вирішення соціальних проблем.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини