RU

РНБО рекомендує перепідпорядкувати Держкомзем уряду

21.11.2008, 17:26

Рада національної безпеки і оборони України рекомендує перепідпорядкувати Державний комітет із земельних ресурсів (Держкомзем) безпосередньо Кабінету Міністрів. Про це повідомив на брифінгу за підсумками засідання Ради перший заступник Секретаря РНБОУ Степан Гавриш.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Гавриш зазначив, що таке рішення має бути прийнято в місячний термін. Він повідомив, що на сьогодні Держкомзем підлеглий Міністерству охорони навколишнього середовища. "Тобто, він на сьогодні не є центральним органом державної влади. Він зараз ніби, з одного боку, є формально самостійним, але з іншого боку, по суті, підлеглий Міністерству, яке дає йому тільки делеговані повноваження", - сказав він. Він наголосив, що РНБО рекомендує збільшити статус цього органу, тобто, він отримає самостійний статус центрального органу державної влади.

Крім того, РНБО рекомендує уряду вести більш продуману кадрову політику в сфері земельних відносин. Також С.Гавриш заявляє про необхідність зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення в найкоротші строки. Для цього необхідно активніше працювати з парламентом. Так, зокрема, ця робота потрібна для прийняття законів про ринок землі, про державний земельний кадастр і концепцію розвитку земельних відносин в Україні на 2008-2015 роки. Також рекомендується пришвидшити роботи з інвентаризації земель та її грошової оцінки, встановлення кордонів земель державної і комунальної власності.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини